top of page

Учень 8-го класу Денис Шинкаренко завоював три медалі на Чемпіонаті України

У період з 24 по 27 січня 2021 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру, (с. Яворів, Турківський р-н, Львівська область) проходив чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з вадами слуху.

У перший змагальний день наш земляк, прилучанин Денис Шинкаренко виборов срібло на спринтерській дистанції 1,2 км вільним стилем!На третій день змагань Денис виборов бронзову нагороду на дистанції 5 км, гонка класичним стилем з інтервальним стартом!

В останній день змагань Денис знову піднявся на п'єдестал посівши друге місце в гонці на 5 км вільним стилем з масового старту.Денис Шинкаренко - вихованець регіонального центру «ІНВАСПОРТ», тренера Тисенка Сергія Борисовича.

Вітаємо спортсмена та його тренера з гарними здобутками на чемпіонаті та бажаємо подальших перемог!!!

Недавние посты

Смотреть все

Ми-проти насильства

Починаючи з 2001 року у період з 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться широка інформаційна кампанія «16 днів проти насильства». У рамках проведення тематичних заходів, з метою привернення