top of page
  Організація Об’єднаних                        Класів
              "ДИВОСВІТ"

 

                                           заснована

       11 листопада 2005 року

                                        рішенням учнівської конференції

                                   «Зробити наше життя цікавим, корисним

і різноманітним – у наших руках»

 

                НАШ ДЕВІЗ:

   Всі ми – родина, всі ми – сім’«Я»,

      Думка єдина, правда одна!

 

           З метою залучення учнів до управління шкільним життям, в школі запроваджене учнівське самоврядування. В 2005 році створене дитяче об’єднання учнів 5-11 класів Організація Об’єднаних класів «Дивосвіт», яка має свою символіку: прапор та герб. Прапор поєднує три кольори. Білий символізує високі досягнення вихованців у біатлоні, жовтий – щасливе, цікаве веселе шкільне життя, а зелений – особливість розташування школи – поблизу лісових масивів. Книга і глобус на фоні сонячного проміння, зображені в центрі герба, є символами прагнення учнів постійно поповнювати свої  знання,  

Очолює ООК «Дивосвіт» президент-- учень-старшокласник.   Діє Учнівський парламент, який складається з 5 міністерств

             Міністерство дисципліни та порядку. Організовує і контролює чергування учнів по школі, слідкує за станом закріплених за класами навчальних кабінетів, шкільної території,  за поведінкою учнів на перервах, приймає участь у проведенні робочих лінійок.

             Міністерство спорту та здорового способу життя. Організовує і проводить спортивні заходи, заходи по здоровому способу життя (,,День здоров’я’’,  тиждень ,,В здоровому тілі – здоровий дух’’) організовує зустрічі з лікарями-спеціалістами.

             Міністерство культури. Організовує дозвілля в позаурочний час (розважальні програми, вечори відпочинку, зустрічі з цікавими людьми.

             Міністерство соціального захисту покликане організовувати благодійні акції, надавати допомогу людям похилого віку, ветеранам війни.

             Міністерство інформації. Інформує про роботу  ООК ,,Дивосвіт’’, про новини шкільного життя, випускає вітальні газети, афіші, оголошення.

                Учнівський парламент постійно намагається робити життя школярів цікавим і змістовним, бере активну участь у організації і проведенні різних програм і свят, а всі питання щодо плану роботи обговорюються на засіданнях парламенту та Ради міністрів.

                 Щомісяця /перший понеділок/ проводяться робочі лінійки, на яких звітуються чергові по школі класи, підводяться підсумки за минулий тиждень, висвітлюються і недоліки і досягнення класів, окремих учнів в тій чи іншій  справі, відзначаються і нагороджуються переможці змагань, конкурсів. Це організовує школярів і є гарним інформаційним заходом.

               В основному, всю роботу в ООК плануємо тематичними тижнями. Традиційними заходами І семестру є «Тиждень 9-класників», який завершується посвятою їх у старшокласники та «Тиждень 5-класників», протягом якого учні проходять певні випробування, змагаються, проявляють свої здібності та демонструють захоплення, а в кінці презентують свої класи у програмі «Творчий портрет класу»

             Щороку проводимо тижні «Осінній вернісаж», «Слава визволителям!», «Весна іде, красу несе», «Тиждень першокласників», «Твоє здоров’я – у твоїх руках», «Моя країна – Україна», предметні тижні.    В школі постійно проходять свята, розважальні, пізнавальні, інтелектуальні програми, турніри, шоу, змагання, які допомагають учням випробувати себе в різних видах діяльності. Кожен може знайти справу по душі. Учні із задоволенням приймають активну участь у конкурсних програмах, фестивалях, виставках

              Десятки років існує традиція проведення Днів здоров’я, коли всі учні 5 – 11 класів відпочивають у лісовому масиві «Івушка», який знаходиться поблизу школи.  Вони змагаються за звання найсильнішого, найспритнішого класу, розважаються. А завершуються розваги конкурсом польової каші.

              Відпочинок школярів активно поєднується з волонтерською роботою. Учні постійно піклуються про ветеранів війни  мікрорайону школи, допомагають по господарству, вітають їх з визначними датами,  а в дні свят організовують і проводять вогники, на яких вшановують пам’ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, концертні програми, присвячені Дню Перемоги, Дню визволення міста, Дню захисника Вітчизни,  та зустрічі з ветеранами.         

            Самоврядні структури школи разом із педагогами організовують свою роботу, враховуючи всі напрямки виховання підростаючого покоління. Звичним явищем тут є проведення круглих столів, родинних свят, мистецьких заходів, де розглядаються аспекти становлення і розвитку української родини, проблеми взаємин між школою та родиною в концепції українознавства, використання традицій української сімейної педагогіки, взаємин у сім’ї як чинника становлення особистості дитини.

bottom of page